קבל עדכונים מMy Vacation

האייפון והאייפד מבית אפל הינם מכשירים מתקדמים ואמינים. עם זאת, לא נדיר שקורות תקלות המחייבות תיקון אייפד או האייפון. מעבדות תיקון בארץ מציעות תיקון מהיר עבור מכשירים אלה שכולל טיפול בתקלות נפוצות כמו החלפת מסך לאייפון.

האייפד והאייפון של אפל כבשו בשנים האחרונות את שוק המחשבים הקומפקטיים והסמארטפונים בעולם ובארץ. מכשירים מתקדמים אלה שינו את הרגלי הצריכה שלנו והפכו את השימוש במחשב לנייד ומגוון יותר. למרות ההצלחה של אפל במיגון ויצירת עמידות של המכשירים הללו , הם מועדים באופן טבעי לנפילות – לשברים ולתקלות אחרות ומכיוון שמדובר בטכנולוגיה חדשה יחסית, שונה בצורה ניכרת ממה שקדם לה, חשוב מאוד לעשות תיקון אייפד או החלפת מסך לאייפון במעבדה מקצועית ואמינה.

תיקון אייפד,

קיימות כמה תקלות מרכזיות שדורשות תיקון אייפד. השכיחה ביותר מתרחשת בעקבות נפילות של המכשיר שגורמות לסדק או שבר במסך, שבר בכפתור הבית או אי תפקוד של המכשיר בגלל שבר בחלק פנימי, גם כן כתוצאה מנפילה. תקלה נוספת שדורשת תיקון אייפד, נובעת מלחות או רטיבות שחדרה למכשיר וגרמה לקורוזיה.

המסך באייפד הוא כמובן מרכיב מרכזי וכמו באייפון לא מדובר במסך פשוט שניתן להחליף בחלק לא מקורי דומה, אלא בשלושה שכבות מסך – שכבה חיצונית מגינה, שכבה רגישה למגע ומסך LCD שיושב תחתיה ועליו מופעלת התצוגה. תיקון אייפד,, במקרה של שבר במסך, דורש פתיחה זהירה של המכשיר והחלפה של החלק הפגוע.

אייפד בשונה מאייפון מחובר באמצעות הדבקה כך שלא כל אחד יכול לפתוח אותו בהברגה ללא מיומנות מתאימה ולבצע תיקון אייפד. החלפה של מסך המגע במעבדה מורשית תעלה היום כמה מאות שקלים, תלוי בדגם האייפד, והחלפה של מסך ה – LCD עשויה לעלות כמאה שקלים יותר.

תיקון מסך אייפון

 

מכשירי אייפון חדשים מגיעים עם שנת אחריות אחת מצדה של חברת אפל. בתוך שנת האחריות מעבדת אפל תכסה תיקונים כולל תיקון מסך אייפון.   עם זאת, יש כאלה שיעדיפו לבצע תיקון מסך אייפון במעבדה וכך לקבל את המכשיר בחזרה תוך זמן קצר. ואמנם חלק גדול מעבודתה של מעבדת סמארפונים הוא  תיקון מסך אייפון. מכשירי אייפון סובלים מאותן תקלות שצויינו לגבי האייפד והצורך להחליף מסך אייפון הוא שכיח, כי אחרי הכל האייפון כל הזמן ביד שלנו ולא מן הנמנע שייפול על חפץ חד למשל.

כשמדברים על תיקון מסך אייפון, מדובר בעצם בהחלפה של המסך או חלק מהשכבות שלו , כיוון שאי אפשר באמת להדביק או לחבר מסך שבור. כאשר מבצעים החלפת מסך לאייפון חשוב לוודא שמדובר בחלק מקורי של אפל ולא בכל מיני חיקויים שהתחילו להציף את השוק. נכון שלכאורה נראה שעניין של החלפת מסך לאייפון הוא פשוט בסך הכל, אבל המכשירים של אפל לא נמצאים בשוק מספיק זמן כדי שנוכל להעריך את התפקוד שלהם עם חלק לא מקורי.

במקביל, חשוב לתת לטכנאי מורשה ומיומן לבצע החלפת מסך אייפון. כפי שנאמר המכשירים של אפל הם חדשים יחסית בשוק ויש עדיים הרבה טכנאים שלא יודעים לעבוד איתם או לבצע החלפת מסך לאייפון כמו שצריך. למרות שלכאורה תיקון מסך אייפון  הוא עניין פשוט יחסית, לא כדאי להפקיד אותו בידיו של טכנאי פלאפונים רגיל , גם אם זה מציע לכם מחיר זול יותר ממעבדה מקצועית שעובדת מול אפל עם חלפים מקוריים בלבד.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.