קבל עדכונים מMy Vacation

תחום הנדל”ן, הוא תחום מורכב הדורש מיומנות והיכרות מעמיקה בכדי להצליח בו. ניתן לומר, כי האזרח הממוצע מבצע לא יותר מאשר עסקת נדל”ן אחת בחייו, על אף העובדה כי השקעות נדלן נחשבות להשקעות הכדאיות והיציבות ביותר. עובדה זו נובעת כמובן מהיעדר התקציבים הנדרשים בכדי לבצע השקעות נדלן, יחד עם זאת, אלו אשר יש בידיהם התקציב המתאים, יוכלו להשתמש באפיק השקעה זה לא רק בכדי להבטיח את שמירת הערך של ממונם, אלא אף בכדי ליהנות מתשואות נאות לאורך השנים.
בכדי לבצע רכישות נדלן בחו”ל, יש צורך בהכרה גם עם תחום הנדל”ן באופן כללי, וגם עם הענף הפרטני של השקעות בחול. עם זאת, ישנם כמה כללי ברזל על פי הם יש לפעול בעת בחינת אפשרויות של השקעות בחול, אודות חלקם, נרחיב במאמר הבא.

נדלן בחו”ל – בחינת ערך הקרקע באמצעים מקומיים

ערך הקרקע, הוא נושא אשר נמדד בשני אופני עיקריים. ערך הקרקע נכון לאותו יום, ותחזית עתידית של ערך הקרקע. בכדי לבחון את שוויה של הקרקע, בין אם בתקופה הנוכחית ובין אם כפוטנציאל עתידי, אין דרך טובה יותר מאשר לעשות זאת בסיוע של תושב מקומי, ורצוי שזה אף יבצע את ההשקעה ביחד אתכם. חשוב לזכור, כי ככל שערך הקרקע בעת הקנייה נמוך יותר, ופוטנציאל עליית שוויה לאורך השנים גבוה יותר, כך יהיו השקעות נדלן טובות יותר ומניבות יותר.

עם כל זאת תחזית בדבר ערך הקרקע עודנה תחזית בלבד, ויש להסתמך על מקורות מהימנים בכדי לקבוע את פוטנציאל צמיחת הערך לאורך שנים. בנייה בתנופה של בנייני מגורים, השקעה עתידית של הממשל המקומי בבניית מתקנים ציבוריים כגון קניונים, מוסדות חינוך, מלונות וכדומה, כל אלו מהווים גורמים אותם יש לשקול בעת ביצוע השקעות בחול המתבססות על צפייה לעליית הערך של הקרקע אותה אנו רוכשים.

עוד נושא אשר משפיע באופן ישיר על ערך הקרקע, ואף הוא מהווה פוטנציאל להצלחתן של רכישות נדלן בחו”ל, הוא הקרבה אל הים. אתרים אשר עתידים להפוך לאתרים תיירותיים, ועודם בתוליים, חופים נטושים אשר עתידים להפוך לאתרי נופש קסומים ועתירי תיירות, אלו מהווים מוקד פופולארי ביותר לביצוע השקעות נדלן בחו”ל, שכן שם ערך הקרקע ברוב המקרים עתיד לצמוח ביחס ישיר לקצב התפתחות האזור.

לסיכום, בכדי לבסס את פוטנציאל ההצלחה של השקעות בחול, חשוב מאוד לבחון את האזור, את השכונה, ואת המאמצים של הממשל המקומי לפתח ולקדם את האזור. אין קביעה הגורסת כי אזורים בתוליים דווקא, אלו עתידים להפוך למוצלחים יותר, אך המבינים ואנשי המקצוע, יוכלו לסייע לכם בבחירת אתרים ראויים לביצוע השקעות בחול המסתמכות על פוטנציאל עליית שווי הקרקע.

עבודה בחו”ל

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי .

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.