קבל עדכונים מMy Vacation

כשבוחרים דלת כניסה אפשר בהחלט לשלב בין תחושת הביטחון שלנו והדרך בה אנו רוצים לעצב את הדלת – החומר שממנו היא עשויה, הצורה בה היא נפתחת, ידיות לדלתות ועוד. כיום דלתות ביטחון רבות משלבות עיצוב חדשני תוך הגנה מקסימאלית מפני ניסיונות פלישה לבית.

דלתות ביטחון אמורות להגן על דיירי הבית מפני גורמי סיכון, בעיקר פורצים.  אם ברצונכם להתקין בכניסה לבית דלת שתספק הגנה יעילה לבית  אחת מהאפשרויות המומלצות היא דלתות ביטחון העשויות מפלדה. רוב יצרני דלתות ביטחון משתמשים בדרך כלל בפלדה, כאשר בשנים האחרונות גם העיצוב תופס מקום מרכזי בתהליך הייצור. לאחר שהשגתם דלתות ביטחון חזקות ועמידות חשוב להישאר עם עין פקוחה ולדאוג לצילינדר לדלת או החלפת מנעולים במידת הצורך.

השגת הגנה מקסימילית לאחר התקנת דלתות ביטחון – מדוע החלפת מנעולים או התקנת צילינדר לדלת הם עניין חשוב?

דלתות ביטחון צריכות להיות עשויות מחומר חזק ולכלול מנעולים העובדים כהלכה. אם המנעולים נפגעים, החלפת מנעוליםהינה צעד נדרש כדי שהדלת תמשיך להגן עלינו. מתי מבצעים החלפת מנעולים? אנשים מבצעים החלפת מנעולים כאשר הם רוצים למנוע ממישהו גישה לבית, או כשמפתח הולך לאיבוד ויש חשש שיגיע לידיים לא בטוחות או שהצילינדר מתיישן.

החלפת מנעולים יכולה למנוע ניסיונות פריצה לבית על ידי גורמים שהשיגו גישה למפתחות ביתנו. החלפת מנעולים איננה עניין מסובך או קשה לביצוע. החלפת מנעולים גם איננה עניין יקר, בייחוד אם אתם מבצעים את הפעולה בעצמכם. עם זאת, אם אינכם משוכנעים כי אתם יכולים לבצע החלפת מנעולים באופן תקין שיקלו הזמנת איש מקצוע. עדיף לבצע החלפת מנעולים במהירות ובזמן מאשר להתחרט.

לעיתים כשנעשה ניסיון לפרוץ לבית, גם בדלתות חזקות מאד, מתעורר צורך בהחלפת צילינדר לדלת. כאשר מחליפים צילינדר לדלת ניתן לעשות זאת בשתי דרכים. הראשונה, לקנות צילינדר לדלתולהרכיב אותו באופן עצמאי או לקרוא למנעולן אשר יבצע התקנת צילינדר לדלת או החלפת מנעולים במקום הפגום תמורת תשלום.

צילינדר לדלת יכול להיות קל או קשה לפריצה. דלתות ביטחון יכולות לספק הגנה אפקטיבית כאשר צילינדר לדלת הינו קשה לפריצה. גם אם נתקין דלתות ביטחון מפלדה שיהיו רחבות ועבות, מבלי צילינדר לדלת שיהיה קשה לפריצה,  הדלת לא תעשה את עבודתה נאמנה בהגנה על הבית.

ידיות לדלתות – הטאצ’ הסופי למראה הדלת

ידיות לדלתות הן אבזור שלא תמיד מקנים לו חשיבות ראויה. למעשה ידיות לדלתות נמצאות בכל מקום בבית  בדלתות הכניסה, בדלות החדרים, בארונות ובמקררים.

כיום מכירים יותר בחשיבות שלהן וקיים מגוון של ידיות לדלתותבעיצובים שונים. ידיות לדלתות גם עשויות ממגוון של מחומרים: מתכות, עץ, זכוכית ולעיתים שילובים שונים. בחלק מהמקרים החומר שעשויות ידיות לדלתות יהיו שונה מחומר בו עשויה הדלת בה היא משמשת. כמו כן, ידיות לדלתות המיועדות לחדיר ילדים יהיו בוודאי שונות מאשר ידיות לדלתות שתבחרו עבור דלתות ביטחון בכניסה לבית או משרד.

לסיום, החדשות הטובות בתחום דלתות ביטחון: השוק מציע בשנים האחרונות מבחר של ידיות לדלתות גם במקרה של דלתות ביטחון, כך שאין בעיה לקבל דלת נוחה לשימוש עם ידיות לדלתות נוחות לאחיזה שתהא גם מרשימה ותספק ביטחון מרבי.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.