קבל עדכונים מMy Vacation

דלתות כניסה מעוצבות יוצרות מיד מראה מיוחד ואלגנטי לכל בית או דירה, כאשר בוחרים דלת מעוצבת יותר נעים להיכנס דרכה, הדלת יכולה וצריכה להתאים לעיצוב הכולל של הנכס והחלל ומגוון האפשרויות הזמינות מאפשר חופש בחירה מוחלט בין סגנונות, צבעים, דוגמאות ומאפייני עיצוב אחרים. דלתות כניסה מעוצבות צריכות כמובן להיות גם איכותיות וממוגנות בצורה טובה, מה שאומר דלתות פלדה עם צילינדראיכותי ואמין ומנעול מקצועי מתאים.

דלתות כניסה מעוצבות הן בחירה אידיאלית להשלמת המראה של דירה חדשה או לאחר פרויקט שיפוצים,כאשר גם לנכס קיים אפשר תמיד להתקין דלת פלדה מעוצבת לשיפור רמת המיגון והנעילה ולשיפור האסתטיות של הכניסה לבית. בדלת כניסה מעוצבת חשובה ההקפדה על כל הפרטים – צילינדר משובח, מנעול מתאים ואמין, מנגנון נעילה רב בריחי תקני ועמיד, ייצור מדויק מהחומרים הטובים ביותר והתקנה מדויקת. מעבר להתקנת דלת כניסה מעוצבת חדשה, עבור תיקונים או פריצה של הדלת הקיימת יש צורך בשירותי פורץ מנעולים מיומן ומקצועי לביצוע העבודה בצורה איכותית ובטוחה.

פורץ מנעולים לדלתות פלדה מעוצבות

דלת פלדה תקנית חייבת להיות עם לפחות 7 בריחים – לרוב כמה בריחים במנעול עצמו ועוד 2-3 בריחים באזורים התחתונים והעליונים של הדלת. צילינדר של דלת פלדה הוא מוצר חזק, עמיד לשימוש  ממושך וממוגן ברמה טובה. מבחינה זו, פורץ מנעולים מקצועי ומוסמך יכול בהחלט לפרוץ דלת פלדה עם מנגנן נעילה מתקדם שכזה, במקרים של אובדן מפתח בעיקר או עקב נזק לדלת. אך חשוב מאוד שיהיה זה פורץ מנעולים מוסמך, בעל כל האישורים הרלבנטיים ולא פחות חשוב מכך, פורץ מנעוליםאשר משתמש בחלקים איכותיים ומקוריים ומכיר לעומק את המנגנונים של דלתות כניסה מעוצבות אלו.

חברת רב בריח למשל, החברה המובילה והראשונה בתחום של דלתות פלדה, דלתות כניסה מעוצבות ומוצרי נעילה כמו צילינדר איכותי לדלת פלדה, מציעה שירות פריצת מנעולים, החלפת צילינדר ושאר שירותים רלבנטיים על ידי אנשי מקצוע מטעמה, במשך כל השנה ו-24 שעות ביממה.

פורץ מנעולים יכול לפרוץ דלת שהמפתח עבורה אבד, לבצע תיקונים שונים בדלת וכמובן לבצע התקנה של דלות כניסה מעוצבות חדשות – כאשר רמת הדיוק וההתאמה בעת התקנת הדלת היא קריטית, רק עם התקנה מקצועית ומדויקת בדיוק הדלת תאפשר פתיחה וסגירה נוחים וקלים לאורך שנים רבות ומנגנוני הנעילה יהיו במצב אופטימאלי.

מגוון עיצובים מרהיבים

דלתות כניסה מעוצבותמגיעות היום במגוון אדיר ועשיר של סגנונות ועיצובים, דלתות בכל הצבעים, סגנונות רבים מאוד המתאימים לכל טעם אישי וסגנון מועדף, דוגמאות על גבי הדלתות וכן הלאה. כאשר פורץ מנעולים מקצועי ואיש מקצוע בתחום מוצרי הנעילה יוכל להתאים לדלת המעוצבת גם את מנגנוני הנעילה הטובים והמתאימים ביותר לדרישות ולתקציב. צילינדר חייב להתאים למנגנון הנעילה ולהיות מאיכות ייצור ללא פשרות – בין אם מדובר במוצר בסיסי יחסית או במוצר נעילה מקו הפרימיום המקצועי והיוקרתי ביותר.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.