קבל עדכונים מMy Vacation

דלתות פלדלתהן כבר שם דבר בתחום בישראל ובעולם, דלת הפלדה הראשונה והגורם המקצועי המוביל את השוק כבר עשרות שנים. מרכיב מהותי בכל דלת פלדלת הוא צילינדר – אותו מרכיב אליו אתם מכניסים את המפתח ואשר אחראי לנעילה הרב  בריחית המפורסמת של דלתות הפלדה הללו. מעת לעת יש צורך או רצון להחליף צילינדר בדלת הפלדה, כאשר בהחלט יש חשיבות למקוריות החלקים בהם משתמשים ולגורם המבצע את העבודה.

מנעולן המחליף צילינדר בדלת פלדלת חייב במסמכים מסוימים שיש לאמת, כפי שיוסבר מיד. במקרים רבים, מנעולן יכול להחליף צילינדר בדלת פלדלת, אך יש דגשים מסוימים שחשוב לשים לב אליהם. בסופו של דבר מדובר על דלת פלדה חזקה ואמינה מאוד, לכן על מנת לשמור עליה ככזו יש להשתמש במרכיבים המתאימים בלבד ולבצע את העבודה רק על ידי הגורמים המוסמכים והבטוחים ביותר. כפי שבוחרים פלדלת מראש בגל מוניטין של שנים ואיכות מוכחת בשטח, כך אתם צריכים לשאוף שדלתכם תמיד תהיה הכי בטוחה ותעניק לכם ראש שקט וביטחון מלא ככל האפשר.

לא כל מנעולן יכול להחליף צילינדר פלדלת

מנעולןהוא באופן כללי מקצוע המחייב מקצועיות רבה, אמינות וזהירות מצד הלקוח – בין אם מדובר על פריצת דלת נעולה מבפנים או לאחר אובדן מפתח ובין אם מדובר על החלפת צילינדר ושאר משימות מורכבות יותר. במקרה של דלתות פלדלת ישנה חשיבות גדולה אף יותר למי מבצע את העבודה, גם מבחינת איכות העבודה ותפקוד הדלת לאחר מכן וגם מבחינה בטיחותית כפי שיוסבר מיד.

כל מנעולן חייב באישור משטרתי על מנת להציע את שירותיו בישראל, כמו כן מאוד מומלץ לעבוד רק עם מנעולן אשר יכול להציג תעודה עדכנית של חברות ארגון המנעולנים הישראלי – ארגון המאחד את העוסקים במקצוע, דואג לשמור על מוכנותם ועל אספקת כל המידע העדכני ביותר בתחום. היבט זה חשוב בעיקר מבחינה בטיחותית, בהחלט ישנם סיפורים על אנשים שהזמינו מנעולן להחלפת צילינדר בדלתם, רק כדי לגלות מאוחר יותר כי אותו “איש מקצוע” למעשה לא היה מוסמך והוא בהמשך העביר את פרטי המפתח לפורצים או אפילו פרץ לדירה בעצמו.

היבט נוסף לחשיבות מבצע החלפת צילינדר בפועל בדלתות פלדלת הוא איכות הרכיבים ותפקוד הדלת בהמשך. מנעולן אשר משתמש בצילינדר שאינו מקורי ואינו תואם בדיוק לדלת הספציפית, מסכן אותה גם בכך שיהיה קל יותר לפרוץ אותה וגם בכך שלא תתפקד בצורה המיטבית לאורך זמן. לכן רק הרכבת חלק מקורי של פלדלת מבית רב בריח מבטיחה אמינות וביטחון מירבי.

שירות החלפת צילינדר של רב בריח – היעיל והבטיחותי ביותר!

בפועל, דרך הפעולה המומלצת, היעילה והבטוחה ביותר היא הזמנת מנעולן להחלפת צילינדר (גם כל ייעוץ והתקנה אחרים) מטעם חברת רב בריח עצמה – יצרנית פלדלת המקורית והיחידה. החברה מציעה כיום שירות 24 שעות ביממה, עם אנשי שירות מיומנים ומוסמכים וחלקים מקוריים בלבד.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.