קבל עדכונים מMy Vacation

כבר כמה  וכמה שנים שאנשים יכולים לשנות מאפיינים פיזיים בגופם שאינם אוהבים או מרגישים איתם בנוח. ההתקדמות האדירה  בתחום הרפואה האסתטית מאפשרת כיום תוצאות מעולות, בהליכים בטיחותיים במיוחד ועם מגוון אפשרויות אדיר. הנושא נוגע לנשים וגברים כאחד, צעירים ומבוגרים ואנשים מכל שכבות האוכלוסייה. ידוע כיום כי למראה החיצוני ולהרגשה הכללית לגביו יש השפעה מהותית על הביטחון העצמי ועל רמת שביעות הרצון של אנשים מעצמם – כך שבהחלט ניתן לשנות דברים רבים והיום התחום נגיש יותר מאי פעם. נסקור כמה טיפולים פופולאריים, בעיקר עבור הציבור הנשי אך במקרים מסוימים לא רק עבורן

כבר כמה  וכמה שנים שאנשים יכולים לשנות מאפיינים פיזיים בגופם שאינם אוהבים או מרגישים איתם בנוח. ההתקדמות האדירה  בתחום הרפואה האסתטית מאפשרת כיום תוצאות מעולות, בהליכים בטיחותיים במיוחד ועם מגוון אפשרויות אדיר. הנושא נוגע לנשים וגברים כאחד, צעירים ומבוגרים ואנשים מכל שכבות האוכלוסייה. ידוע כיום כי למראה החיצוני ולהרגשה הכללית לגביו יש השפעה מהותית על הביטחון העצמי ועל רמת שביעות הרצון של אנשים מעצמם – כך שבהחלט ניתן לשנות דברים רבים והיום התחום נגיש יותר מאי פעם. נסקור כמה טיפולים פופולאריים, בעיקר עבור הציבור הנשי אך במקרים מסוימים לא רק עבורן.

ראשית, חשוב להדגיש כי כל הליך רפואי ו/או אסתטי צריך להיעשות בתנאים מבוקרים ומקצועיים, רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים. חשוב מאוד להבין את מהות הטיפול, אפשרויות, משמעויות, תופעות לוואי אפשרויות וכן הלאה על מנת להגיע מוכנים. כמו כן, לעולם לא נעשה כל הליך רפאי אסתטי- במיוחד לא ניתוחים כמו הגדלת חזה או ניתוח אף – ללא הכנה של הצוות הרפואי מבחינת ציפיות ריאליות, התאמה פסיכולוגית לטיפול וכן הלאה.

הגדלת חזה

ניתוחי הגדלת חזה הם ללא ספק בין הפופולאריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית, למעשה הנושא ותיק מאוד וקיים עשרות שנים – עם התקדמות מתמדת וענפה מבחינת איכות השתלים, שמירה על מראה טבעי ובטיחות ההליך. הגדלת חזה מאפשרת לנשים לקבל שדיים גדולים ומלאים יותר. הניתוח מתאים לנשים בעלות חזה קטן, נשים שחוו נפח שד שירד לאחר לידה או ירידה במשקל ונשים עם א-סימטריה בחזה. ניתוח הגדלת חזה הינו הליך רפואי הנעשה תחת הרדמה מלאה, כאשר רמת הידע כיום מאפשרת בטיחות מצוינת. ישנם כמה סוגי שתלים מבחינת הרכב וצורה, עם אפשרות למראה שדיים טבעי יותר או מראה עגול ושופע יותר.

הגדלת חזה כיום יכולה להיעשות באמצעות כמה טכניקות חיתוך ויישום, בהתאם לסוג השתלים, הגודל הרצוי, מבנה וכן הלאה. כך שבהחלט אפשר להגיע לתוצאות מצוינות מבחינת צלקות ומראה השדיים לאחר הניתוח.

ניתוח אף

עוד ניתוח אסתטי פופולארי וותיק מאוד הוא ניתוח אף. האף הוא איבר מרכזי ובולט מאוד בפנים, כך שרבים ורבות אינם מרוצים ממראה האף שלהם ומבקשים לעבור ניתוח אף לקבלת מראה אסתטי ומפוסל יותר. הטכניקה והטכנולוגיה המשמשות לביצוע ניתוח אף מתקדמות מאוד כיום והתוצאות בהתאם. הניתוח הוא בהרדמה מלאה, כאשר יש סוגים שונים של ניתוח אף מבחינת מניפולציה על המחיצה, הסחוס וכן הלאה.

הזרקות בוטוקס

טיפולי בוטוקס הינם פופולאריים מאוד ואלו הליכים רפואיים לא כירורגיים בשונה מניתוח אף למשל. טיופל בוטוקס נועד להעלים קמטים, בעיקר בעור הפנים, כאשר התוצאות מיידיות אך זמניות לתקופה של כמה חודשים שאחריה יש לבצע בוטוקס שוב. טיפול בוטוקס כולל הזרקת רעלן מסוים באופן מבוקר, כאשר בוטוקס גורם לשרירי הפנים לשמור על צורה מסוימת כך הקמטים נעלמים.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.