קבל עדכונים מMy Vacation

 

בכל משרד או עסק, קיימים שעוני נוכחות. יש את הישנים יותר שהיינו מחתימים באמצעות קרטון קטן שעליו השעון היה מדפיס את שעת הכניסה ושעת היציאה. ישנם ארגונים שמשתמשים בתמהיל של שעון נוכחות על מנת לא לאבד נתונים כמו בשעוני הנוכחות הישנים בהם מחתימים באמצעות כרטיס. אם הכרטיס אבד – אין אפשרות לשמור או להוציא נתונים וזה החיסרון המובהק בשעון זה.                                                                                                                                                                                                                   Open around the clock, 24 hours a day and 7 days a week

ישנם כרטיסים מגנטיים שבאמצעותם מחתימים שעון נוכחות. באמצעות שעון זה, ניתן לאגור את הנתונים ולבצע דוחות של שעות העובדים בכל רגע נתון ובכל חודש. ישנם גם שעונים ביומטריים שבאמצעות טביעת אצבע, ניתן לזהות את העובד. שעונים אלה, הפכו היום לשעוני הנוכחות הנפוצים ביותר בגלל הנוחות בשימוש ושמירה על הנתונים. בדרך זו, ניתן לדעת שמדובר בעובדה עצמו ולא חבר אחר שמחתים עבורו את הכרטיס.

 

.                                                     הטכנולוגיה המפותחת והנוחות בשימוש של שעוני נוכחות

הטכנולוגיה של שעוני נוכחות מקלה את החיים של הרבה אנשים כמו חשבי השכר שמצאו כי נשיטה הנוחה ביוצר לחישוב השכר היא באמצעות שעון נוכחות משוכלל שיש בו את המידע על שעות כל העובדים בעסק או במשרד. אז מה מיוחד בשעונים אלה על כך אסביר מיד:

  •  מגוון דוחות לעסק לרואה החשבון וליועץ המס
  •  קישור ישיר למי שמייצג כמו רואה החשבון לשם הכנת השכר
  • חיסכון בעליות לעסקים קטנים יותר
  • אין צורך בהתקנת תוכנות, השעון מגיע כבר מוכן, יש להקיש רק שם וסיסמא
  • שעוני נוכחות עם אפשרות של דיווח משולב של אינטרנט וטלפון.

 

מהו שעון נוכחות אינטרנטי?

ישנו עוד שעון נוכחות שאותו אולי לא ציינתי עדיין, אך מדובר בשעון נוכחות אינטרנטי. שעון זה הוא מהמשוכללים ביותר. ניתן לדווח באמצעותו בכל מקום מהאינטרנט ניתן להפיק באמצעותו דוחות ובקרה בכל רגע נתון ובזמן אמת. ישנם שעוני נוכחות שמתאימים לאנשי שטח כמו שעון נוכחות סלולרי שמשלב אפליקציות באופן קל וידידותי למשתמש באמצעות הטלפון החכם.

ישנם מעסיקים רבים שהנפיקו תלושי משכורת גבוהים מדי כל עוד לא התקינו שעוני נוכחות משוכללים. עובדים רבים, היו מחתימים כרטיס עבור עובדים אחרים, מה שגרם למשכורת גבוהה יותר ודיווח שקרי של שעות העבודה. זו הסיבה היום שהרבה חברות מעדיפות להתקין שעונים ביומטריים על מנת שלא ניתן יהיה לשכפל או להעתיק מעובד אחד למשנהו.

 

להיות בטוחים בשעות העובדים

בגלל הטכנולוגיה, הרבה יותר נוח וקל להתנהל לבתי עסק רבים המעסיקים עובדים, כך שהכול מתועד ורשום ואף אין חשש כי הפרטים כמו שעות העבודה יסולפו יותר.

אפשרות התגובות נחסמה.