קבל עדכונים מMy Vacation

סיום הלימודים קרב, מרבית הסמסטר האחרון הוקדש לחזרות להופעת טקס הסיום, ההורמונים שלנו השתוללו ואני לקחתי על עצמי את תכנון החופשה האחרונה ביחד. הייתי צריך להתלבט בין מיני אפשרויות, ולמרות שהיה לי תקציב די גדול, עדיין ניסיתי להתאים את אופי הנופש לכל חברי השכבה. היה חשוב לי שלא ניפול על טיולי משפחות ושהאווירה תהיה צעירה ותוססת כי מגיע לנו אחרי 12 שנות לימוד מפרכות. אז ההתלבטות הייתה בין צימר לבין צפון איטליה. צימרים לא חסרים בארצנו הקטנטונת יש לא מעט צימרים בצפון בכלל ובפרט צימרים בגליל.

תאמינו או לא היה לנו תקציב גדול שאפשר לנו לנסוע עד צפון איטליה אבל מה שהיה מדהים וכלל לא מובן מאליו הוא שיותר ויותר חברים מהשכבה נטו לכיוון של צימרים.

מאחר וזה הקיץ האחרון שלנו ביחד, לפני שכול אחד מאיתנו עוזב לצבא ולחיים האמיתיים, היה לי חשוב שהכול יתקתק ושכולם יהיו מבסוטים. כדי לא להשאיר שום דבר ליד הדמיון או הגורל החלטתי לעשות סקר שכבתי מסודר.

צפון איטליה או צימרים בצפון – משאל חם !

מאחר ואני הייתי בעד צפון איטליה ביקשתי מאימי, שהיא סטטיסטיקאית במקצועה לייצר עבורי סקר מקצועי שלא יסגיר את נטייתי ולא יטה את תגובות הנשאלים. וכך היה ! היא בנתה עבורי בתוך זמן קצר סקר חם ובו מוצגים תיאורים קצרים על צימרים בצפון, צפון איטליה וכו’ והעברתי את השאלון לחברי השכבה בחזרות לטקס הסיום.

העניין עורר המולה רבה, חברים מכל עבר צעקו צימרים בגליל, לא צפון איטליה, מדי פעם נשמעו צעקות המנסות לשכנע את החברים בסגנון הבא”: “האם אתה רוצה להיתקע עם איזה טיולי משפחות?” ועוד קולות שכדאי לחסוך מכם הקוראים. בין כל צעקות ה “צימרים” הם גם מלאו את השאלון ולאחר שעה קלה כל השאלונים היו בידי והשאלה באם לבחור צימר או טיול לאיטליה – הייתה קרובה מתמיד לפתרון.


צפון איטליה או צימרים בצפון – תוצאות בזמן אמת


את השאלונים לקחתי חזרה הביתה ואמא שלי חשבה את התוצאות והגישה לי אותן מסודרות (כולל סטיית תקן ושנות). “העם החליט”, היא אמרה לי. “העם רוצה צימרים בצפון “. אמנם הייתי מופתע, אך לא מאוכזב. גם אימא שלי הייתה מופתעת שחברי לשכבה מעדיפים צימר על פני טיול לאיטליה. אבל אמרתי לה שאחד החרדות הכי חזקות של חברי השכבה שלי זה שהם יתקעו לצד טיולי משפחות וזו אחת הסיבות מדוע הם מעדיפים דווקא צימר.

העבודה שלי עכשיו רק התחילה ! כעת חיפשתי לנו צימרים שיכולים להכיל את כל השכבה וזה לא היה קל. למרות שאנחנו גרים בקיבוץ וכמות ילדי השכבה איננה כמו בערים הגדולות, עדיין נדרשה עבודת חיפוש גדולה. הסתבר לי מהר מאוד כי לישראל יש הרבה מה להציע לנו: צימרים גליל, צימר אינטימי, צימר עשוי אבן או כזה עשוי מעץ. צימרים עם בריכה וכאלה עם ג’קוזי, צימר עם ספא וכו’.
בחרתי לנו צימרים מדהימים והחבר’ה היו מאושרים!

החלטנו שפעם הבאה נשקול טיסות לתאילנד.

תגיות:

הוספת תגובה