קבל עדכונים מMy Vacation
מרץ
11
מאת meytal

חופשה משפחתית מהנה

מצוף ברבזון בבריכה

חופשה משפחתית יכולה להיות דבר מאוד מהנה, כל עוד יודעים לתכנן אותה בצורה נכונה. הכוונה היא לבחירת לוקיישן מתאים, החלטה על מספר הימים שהחופשה תארך וכמובן המקום בו נישן. בין אם אתם מתלבטים בין צימרים למשפחות או צימרים יוקרתיים אחרים, הנה כמה דברים שממש חשוב לא לשכוח בדרך לחופשה הקרובה שלכם ביחד כמשפחה.

לא רק בצפון

אם בעבר המחשבה על בחירת צימרים למשפחות לחופשה הייתה מתקבעת רק על אזור צפון הארץ ורמת הגולן בפרט, הרי שהיום אפשר למצוא צימרים יוקרתיים וגם כאלה שקצת פחות – באזורים רבים בארץ. גם בדרום הארץ אפשר לבלות בצימרים יפים ומטופחים וליהנות מסביבה מדברית, שקטה ומיוחדת. מסלולי הטיול הם רבים ומגוונים בדרום ואם אתם משתייכים למשפחות שפחות אוהבות לטייל ויותר “לרבוץ” – גם לזה יש מענה. בקיצור, אם אתם מתכננים חופשה משפחתית, כדאי שלא להתקבע לאזור גיאוגרפי אחד בארץ. יש במדינה שלנו פינות חמד רבות ואזורים יפים שעדיין אינם מאוד מתויירים ויכולים להציע צימרים יוקרתיים ברמה גבוהה.

לא רק בסופי שבוע

נכון שיותר פשוט לארגן חופשה משפחתית שיוצאת על סוף השבוע, אך לא כדאי לחשוב אוטומטית על האפשרות הזו. אם יש לכם אפשרות, צאו לחופשה משפחתית דווקא בימים פחות מתוירים. אתם תגלו שבהרבה צימרים למשפחות המחירים יהיו נמוכים משמעותית ואולי יהיה לכם שווה לנסות צימרים יוקרתיים במחירים שיותר מתאימים לכם. תוכלו לגלות שמסלולי הטיול פחות עמוסים או האטרקציות הנוספות באזור. כך גם כאשר מדובר על חופשה משפחתית בחג: תמיד קיימת האפשרות לנסוע לפני או אחרי חופשת החג, וליהנות מיותר שקט במחירים פחות גבוהים.

התאמה לכל בני המשפחה

יש לכם ילדים קטנים במשפחה? או שאולי יש בני משפחה מבוגרים? רגע לפני שאתם מתקשרים להזמין צימרים למשפחות כדאי לעצור ולבדוק מה הצרכים הספציפיים שלכם כמשפחה. חופשות עם ילדים צעירים שונות מהותית מחופשות עם ילדים בוגרים יותר או רק מבוגרים. כדי שכולם יהנו מהחוויה המשותפת, רצוי להפוך אותה לכזו, על ידי התחשבות בבני המשפחה האחרים (ככל שמתאפשר). אם אתם יוצאים לחופשה עם תינוק, בין אם בצימרים רגילים או צימרים יוקרתיים – ודאו שיש בצימר את הציוד הבסיסי הדרוש כמו למשל מיטת תינוק או עריסה.
אם יש בני משפחה אשר מתקשים בהליכה או מתניידים על כיסא גלגלים, חשוב לוודא מבעוד מועד שהצימר מותאם עבורם, כדי למנוע מפח נפש כשתגיעו לשם.

דרישות קולינריות שונות

בין אם אתם נוסעים צפונה או דרומה, או שבחרתם צימרים יוקרתיים, בסיסיים או צימרים למשפחות – אל תשכחו להתייחס להיבט התזונתי. ודאו כי במקום שאתם מתכוונים לנפוש בו יש היצע מתאים עבורכם. במידה ויש בני משפחה טבעוניים או בעלי מגבלות תזונתיות שונות, היערכו בהתאם ובידקו שיש מסעדות המותאמות לצרכים הספציפיים של בני המשפחה.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.