קבל עדכונים מMy Vacation

נשנוש קטן באמצע היום יכול לשנות את כל מהלך היום אפיים ארצה. לעיתים, אדם נזקק להכניס משהו לפה על מנת לחדש את הכוחות שלו וכדי להתעורר ולעיתים, פשוט חשקה נפשו בחטיף או משהו קטן להכניס לפה. מחשבה זו הובילה יצרניות מזון רבות לפתח ולייצר חטיפי אנרגיה כדוגמת חטיף אנרג’י וכזה שיוכל לחכות לך בתיק עד לרגע הנכון בו תרצה לנגוס בו וליהנות מפרץ האנרגיה המחודש. חטיפי האנרגיה הללו, לרוב יהיו בגודל קטן יחסית (כיאה לחטיף) ויכנסו לכל תא בתיק או יוכלו להצטופף בקופסת האוכל, אותה ארזנו כארוחת צהריים. הצטיידות נכונה לבילוי מחוץ לבית או לשהייה במקום העבודה, היא הצטיידות בארוחה מלאה וחטיף לשעת הצורך או הרצון.

המנשנשים – אפשר גם בריא

כולנו בני אדם וכולנו זקוקים לאנרגיה. הפתגם “הצבא צועד על קיבתו” הפך שגור וכל ישראלי מכיר אותו – בעיקר מימי הצבא. ואכן, בני האדם זקוקים לאנרגיות על מנת להתקיים ועל מנת להתרענן. אנרג’י או באנגלית energy הוא חטיף קטן המעניק אנרגיה באופן מיידי וניתן לאכול אותו בכל שעה ביום ובכל מקום.

בעבר, כאשר יצאנו החוצה לטיול או ידענו כי אנחנו עומדים לבלות בחוץ זמן רב, ארזנו אוכל ופירות על מנת שלא להיתפס בלי, בדיוק ברגע בו נזדקק להכניס משהו קטן לפה. המחשבה על נשנוש באמצע היום לרוב הורכבה מפירות או סנדוויצ’ים, שהוכנו מראש ולא פעם דרשו תנאי אחסון נאותים על מנת להישאר טריים. המורכבות של הנשנושים הללו, הפכה את מטלת הכנתם או המחשבה עליהם, לבלתי אפשרית ולכן מרבית האנשים מצאו את עצמם קונים משהו קטן לאכול ברגע בו הרגישו כי הם זקוקים לו. אין ספק כי הייתה “בעיה” ויצרניות רבות מצאו את הפתרון לבעיה זו, בייצור חטיף כדוגמת חטיף אנרג’י אשר יכול להעניק את אנרגיה הנדרשת, את הרגשת השובע והרגשת הסיפוק כאשר הרעב מתחזק – וכל זאת מבלי לדרוש תנאי אחסון נאותים או מקום גדול לאחסון ואפילו זמן הכנה.

לסיכום, הקפידו על קיומם של חטיפי אנרג’י בתיק, במגירת שולחן העבודה ואפילו ברכב. לעיתים החטיף הקטן הזה יעניק לכם בדיוק את מה שאתם זקוקים לו ואת האנרגיה (energy) אותה חיפשתם. הטיפ שלנו הוא חטיפי אנרגיה בריאים ככל האפשר וכאלו המורכבים מפרודוקטים אותם אתם אוהבים. קיים מבחר גדול של חטיפי אנרגיה וגם ניתן למצוא כאלו ללא תוספת סוכר או עם מספר נמוך של קלוריות.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.