קבל עדכונים מMy Vacation

חשבתי שכבר עברתי את השלב של טיולי משפחות בחו”ל, הילדים שלי כבר גדולים ובעלי משפחות משלהם ואני אף פעם לא התלהבתי ממש ממוזיאונים בפריז, הפלגה ליוון, סקי בשוויץ או בתי מלון באיטליה. בדרך כלל הספיק לי שבוע בבית מלון באילת פעם בשנה, מקסימום איזו קפיצה לקלאב בטורקיה. בגלל זה קצת הופתעתי כשמירית הקטנה שלי הציעה שנצא כולנו לטיול משפחתי באירופה. שבוע באירופה עם כל הילדים והנכדים? שאלתי כשאני מנסה להסתיר את הבהלה בקולי, את יודעת כמה דבר כזה עולה? הוספתי בחשש. כסף זו לא בעיה, השיבה מירית ברוגע, גם אני וגם אבנר מרוויחים מספיק ואנחנו רוצים לממן את החופשה של כולם, חוץ מזה שמעתי שיש באיטליה כפר נופש בשם casaitalia שעולה ממש פרוטות ונמצא באזור מדהים. ברגע אחד של חולשה שבו דימיתי את עצמי שוכב על כיסא נח מול האלפים של איטליה, נופש ונהנה, הסכמתי, איזו טעות זו הייתה.

מישהו מכיר בתי מלון באיטליה ?

טוב, לי ולאבנר אין זמן לארגן טיולי משפחות, חשבנו אולי שהמימון יהיה אחריות שלנו ואתה ואמא תעשו את כל ההזמנות והפרוצדורות, הוסיפה מירית בפסקנות. אין בעיה, אמרתי, מייד אני מקיש בגוגל את צירוף המילים איטליה נופש עם פלוס ביניהן ומוצא לנו אחלה מקום. אתה יכול לחפש גם אתר עם השוואת מחירים של בתי מלון באיטליה הציע מירית, רק אל תשכח לבדוק אם יש מקום פנוי במקום שנקראcasaitalia , שמעתי שממש יפה שם, הוסיפה בדרכה החוצה.

Casaitalia בכל מקום

אתם יודעים לכמה מקומות ובתי עסק באיטליה קוראים casaitalia ? לפחות לאלף. אם מירית לא הייתה מתעקשת כל כך על המקום הזה הייתי מוצא לנו מלון מדהים. בחיפושי מצאתי בתי מלון באיטליה מכל סוג ומין- וילות בטוסקנה, בתי דירות ברומא וכפרי נופש בסיציליה, אבל בכל פעם שהתקשרתי למירית עם עוד מקום שנראה לי מושלם מבחינת טיולי משפחות היא שאלה אם הצלחתי לברר מידע גם על קאזה איטליה ואני, בוש ונכלם, חזרתי אל המחשב.

בסופו של דבר הצלחתי לבצע סינון כלשהו ונותרתי עם שני מקומות אפשריים, לשניהם קראוcasaitalia שניהם היו באותו איזור, עם אותם מחירים פחות או יותר והאתרים של שניהם היו בדף התוצאות הראשון כשהקשתי את צמד המילים איטליה נופש בגוגל.

איטליה נופש לא טוף

החלטתי ללכת על casaitalia הראשון, בהתחלה ניסיתי להתייעץ עם מירית אבל היא הייתה באמצע ישיבה חשובה אז החלטתי לפי התמונות ורק כשהגענו למקום הבנתי את גודל הטעות. בהתחלה זה נראה מצוין, בטיסה היו איתנו לפחות חמש קבוצות שיצאו לחוות טיולי משפחות מהם, וכולן דיברו על כפר הנופש המדהים קאזה איטליה. הנכדים הכירו חברים חדשים עוד במטוס ואני ושאר המבוגרים ציפינו בכיליון עיניים לשבוע של רוגע ומנוחה.

כשחיכינו לפקידה בלובי ושמנו לב שאף אחת מהמשפחות שליוו אותנו בטיסה לא לידינו אפילו השווצתי בכישורי הארגון שלי ובעובדה שהזמנתי הסעה מראש. הכול השתנה כשראינו את החדרים, יש הרבה בתי מלון באיטליה אבל לא נראה לי שיש עוד אחד שלא ניקה את החדרים מאז מלחמת העולם השנייה. אני לא יודע מה היה יותר גרוע- השהות בחדרים המעופשים או הישיבה על כסאות הנוח המתפוררים בחצר כשאנו שומעים את זעקות השמחה של האורחים בכפר הנופש הסמוך שנקרא, כמה זה מפתיע, casaitalia גם כן. מה שבטוח הוא שמאז הטיול צמד המילים איטליה ונופש גורמות לי לצמרמורות לא נעימות בעמוד השדרה בליווי בחילות קלות.

טיולים עם ילדים

ימי גיבוש

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.