קבל עדכונים מMy Vacation

רבים מאיתנו סובלים מתסמיניה של פטרת ציפורנים. הגירוד הבלתי נסבל המוביל לפציעות, התפוררות הציפורניים ועוד. פטריות בציפורנים נגרמות בדרך כלל כתוצאה משהיית הרגליים תקופות ממושכות באזור סגור בתוך הנעליים ותחת הגרביים, חממה אידיאלית להתפתחות פטריות צפורניים. וכך, בני הבית נדבקים בפטרייה העקשנית בזה אחר זה כאשר אלו מתרחצים באותו חדר אמבטיה, שכן פטרת ציפורנים נחשבת למידבקת ביותר, ומספיק לבוא במגע באותו משטח רחצה בו רחץ אדם אשר סובל מפטריות צפורניים בכדי להידבק בה.

אם כן, כיצד ניתן לטפל ולמגר את תסמיניהן של פטריות בציפורנים? מה מציעה הרפואה הקונבנציונאלית ומה מציעה הרפואה המשלימה בכדי להפטר מתסמיני פטרת הציפורן? סקרנו עבורכם מספר דרכים להתמודד עם תסמיניה המרגיזים של פטרת הציפורן, במגוון הטיפולים המוצע בבתי המרקחת וברשתות הפארם השונות.

טיפולים קונבנציונאליים בתסמיני פטרת הציפורן

ובכן, הטיפול הנפוץ ביותר בתסמיני פטרת הציפורן, מתבצע באמצעות משחות יעילות יחסית הנמכרות בבתי המרקחת אשר השימוש בהם מתבצע על ידי מריחה אחת ליום במשך שבוע, ומטופלים רבים מעידים כי שימוש נכון ומתמיד במשחות אלו אכן הצליח למגר ולסייע בפטירה מתסמיני פטריות צפורניים. יחד עם זאת, הטיפול באמצעות המשחות דורש שימוש נכון לאורך זמן, ולא תמיד מצליחים המטופלים לעמוד בהתוויות המורכבות של היצרניות, ואינם מצלחים בתהליך הטיפול.

הרפואה הקונבנציונאלית מציעה עוד מגוון רחב של טיפולים שונים, בהם כדורים מסוגים שונים, זריקות ועוד, כאשר טיפולים אלון נחשבים לטיפולים אגרסיביים יחסית, ותופעות הלוואי של התרופות הן רבות. כדאי לבחון את השימוש בתסמיני פטרת ציפורנים באמצעות המשחה או תחליפים אלטרנטיביים, קודם לפנייה אל הטיפולים התרופתיים המוצעים.

טיפולי לייזר בתסמיני פטריות בציפורנים

טיפול אלטרנטיבי ידוע ומקובל בתסמיניהן של פטריות בציפורנים, הוא הטיפול באמצעות לייזר. מכשירים הדומים למכשירי הסרת שיער בלייזר, פועלים על עיקרון של מיקוד הקרן אל הפטרייה, ובעצם שורפת הקרן את הפטרייה וממגרת אותה. עם זאת, לא תמיד ניתן יהיה לטפל בתסמיניה של פטרת הציפורן בדרך זו, וזאת בהתאם לחומרת מצבה ודרגת התפתחותה. במקרים אלו, לא תהיה מניעה אלא להתחיל בטיפולים תרופתיים של הרפואה הקונבנציונאלית.

הרפואה המשלימה, אף מציעה עוד מגוון סוגים של טיפולים, הכוללים משחות מסוגים שונים, רביחות ועוד, כאשר הדרך הטובה ביותר למצוא את התכשיר המתאים ביותר עבורכם לטיפול בתסמיני פטריות בציפורנים, היא להגיע אל הרשתות העוסקות בממכר ורוקחות של תכשירים הומיאופתיים, בכדי להתאים לכם את התכשיר המתאים ביותר למצבה של הציפורן, ולמצבה של התפתחות הפטרייה. לעיתים קרובות, מומלץ לשלב בין הטיפולים האלטרנטיביים מביתה של הרפואה המשלימה, לבין הטיפולים הקונבנציונאליים, בכדי להבטיח תוצאה סופית, ובלתי נשנית.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.