קבל עדכונים מMy Vacation

אורח חיים בריא הפך כבר מזה שנים רבות לאחד מהסממנים הבולטים לחברה המודרנית המערבית. שילוב בין ספורט יומיומי תזונה נכונה ובריאה נטעו שורשים עמוקים בחברה, וכחלק מזה גם תוספי התזונה הרבים הקיימים היום בשוק וניתנים ברובם ללא מרשמי רופא נדרשים. תוספי התזונה הם חלק בלתי נפרד מהמתכון אורח חיים בריא, וככאלו מומלץ לקחת אותם כחלק מהארוחות היומיומיות. אז אמנם בעבר ניתן היה לומר תזונה נכונה ניתנת דרך המזון הקיים, אך כיום, יותר ויותר אנשים נחשפים תוספי התזונה ולוקחים אותם.

תוספי תזונה – מה זה בדיוק?

תוספי התזונה מכילים שורה ארוכה של מרכיבים החיוניים אורח חיים בריא ,וכן תזונה נכונה עבור כל אחד ואחת מאיתנו. ויטמינים, אנזימים נדרשים לפירוק המזון, מינרלים שונים וכן פורמולות שונות אלו רק חלק מהמרכיבים של תוספי תזונה הקיימים היום בשוק וצריכתם רק הולכת וגדלה עם השנים. אולם יחד עם זאת, חשוב לציין תוספי תזונה נבדלים זה מזה באיכות החומרים מהם הם מורכבים, ולכן חשוב לרכוש את תוספי תזונה ממקומות מוסמכים, המתמחים בתחום וגם בעלי שם מוכר וידוע בשוק.

אורח חיים בריא – על מה ולמה?

המושג אורח חיים בריא כבר מזמן לא מתבטא כקלישאה שרק מעטים ניחנים בה. אורח חיים בריא משלב את המתכון הברור והיעיל ביותר לחיים בריאים, מזינים וגם ברוב המקרים שמחים ונמרצים יותר עבור אלו הלוקחים בהם חלק. שילוב של פעילות גופנית נמרצת עם תזונה נכונה יאפשרו עבור כולנו להיות חלק אורח חיים בריא, וגם להפיק ממנו את כל היתרונות הטמונים בו. מעבר לסיכון ההולך ופוחת לחלות במחלות ולהיות בעל מערכת חיסונית  משופרת, מחקרים מוכיחים כי שמירה על אורח חיים בריא משפרת את המצב רוח.

לא רק ספורט – גם תזונה

מה לאכול ולשתות? באילו שעות מומלץ לשתות כוס חלב או לאכול קורנפלקס, וגם האם המיתוס של לאכול בשר אדום ימשיך ללוות אותנו בדרך אורח חיים בריא. אז כן, אין ספק כי תזונה נכונה, עם שילוב של תוספי תזונה נדרשים ומגוונים הם המתכון הבטוח והברור ביותר אורח חיים בריא. אז עזבו אתכם ממיתוסים ואמונות נושנות: תזונה נכונה הוכחה מזה שנים כזו המספקת את האנרגיה לחיים טובים ובריאים יותר. וכשהמינרלים והויטמינים צריכים להתקבל ממקורות חיצוניים, אל תהססו לקבלם דרך תוספי תזונה הקיימים בשפע בשוק.

ומה יוצא לנו מזה?

עוד מקודם הסברנו כי אורח חיים בריא מספק עבור כולנו מתכון בדוק לחיים בריאים יותר, אבל אם רוצים להתמקד יותר, יותר ויותר הוכח כי תזונה נכונה אורח חיים בריא מורידים את ההיתכנות לחלות במחלות הנוגעות ללחץ דם גבוה, סוכרת ומחלות רבות נוספות שהטיפול בהם הופך לכרוני, וגם כרוך בהוצאות ועלויות לא פשוטות. אז קחו נשימה עמוקה, צאו לסיבוב ריצה מסביב לפארק וקבלו את המינרלים מהטבע דרך תוספי תזונה – שיהיה בהצלחה!

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.