קבל עדכונים מMy Vacation

<!–[endif]–>“הבת שלך גדלה, זו עובדה, לא תוכל לעשות שום דבר בעניין” אמרה לי האישה. אני יודע שהיא צודקת. הילדה הקטנה שלי כבר לא ממש קטנה, היא כבר בת 17, והמרד הקטן שלי החליט לבוא לכדי ביטוי דווקא בכל הנושא של מזרנים. לא יודע למה, אבל פתאום זה הפך לעניין גדול עבורי. ייתכן ויש קשר לעבודה שהיא פתאום רוצה מזרן זוגי. אלוקי שמיים, הבת הקטנה שלי רוצה שאני ארכוש עבורה מיטה זוגית… אין שום סיכוי!!!
ניסיתי לשכנע אותה עם חלופות יקרות ואטרקטיביות לא פחות, הצעתי לרכוש לה מיטה מתכווננת ליחיד כמובן, כמו גם כרית אורטופדית משובחת במיוחד. אבל היא סובבה אלי את הגב בבוז והמשיכה אל חדרה.

מזרן זוגי ?…בעיה הכי קטנה שלך…

שמעתי את האישה מצחקקת לה במטבח. נכנסתי. “אתה חייב להבין ולקבל את העובדה שלא תוכל לשחד אותה עם מיטה מתכווננת או כרית אורטופדית. הבת שלך גדלה, היא יוצאת עם בחורים. אתה בעצמך עונה לטלפונים של כל מיני נערים מתבגרים עם קולות מתחלפים…אתה לא תוכל לעצור את הזמן, עכשיו זה מזרנים, מאוחר יותר תצטרך להשלים עם העובדה שהיא תלך לצבא, תעזוב את הבית, ורחמנא ליצלן  -תתחתן, איך שאני רואה את זה מזרן זוגי זו הבעיה הכי פחות קטנה שלך”.

אני לא מצליח לעבד את זה במוחי… זהו זה, נגמר. וכמה שאני מקפיד להיות לא-נחמד לאותם נערים פוחזים שמתדפקים על דלת בייתנו, הם תמיד חוזרים, עקשנים הצעירים האלו, כמו זבובים. אני מכיר אותם, אני יודע בדיוק מה עובר להם בראש. שום דבר נאיבי, מה, אני לא זוכר את עצמי בגילם, אחרי הכול זה לא היה כול כך מזמן (רק לפני 25 שנה), אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול.
לא התכוונתי לוותר על תפיסת העולם שלי, אני ממש לא מתכוון לרכוש לבתי מזרן זוגי, ויהי מה.

לפתע אשתי ניגשה אליי ואמרה “אפרופו מזרנים, מה איתנו, לא מגיע גם לנו איזה מזרן זוגי
חדש, איזו כרית אורטופדית מפנקת או אפילו מיטה מתכווננת?, כבר 10 שנים שאנחנו ישנים על אותו מזרון”.

הייתי בטוח שזו דרכה הלא מתוחכמת במיוחד של אשתי לגרור אותי אל חנות מזרנים, וכך כבדרך אגב, להביא אותי לרכוש גם מזרן זוגי לבתי הקטנה והסוררת. אבל אני לא פרייר. הסכמתי והתכוונתי לעמוד על כך שמהחנות אנחנו לא יוצאים עם מזרון זוגי לבתי. אכן ביום שלמחרת כבר היינו בחנות מזרונים ומיטות הכי טובה בארץ. ראינו הכול: מיטה מתכווננת  לזוג, מזרון זוגי, כרית אורטופדית, ישבנו, שכבנו על המזרונים, שיחקנו על המיטות המתכווננות, הייתה זו בהחלט קניה חווייתית. לא ידענו שיש כל כך הרבה מבחר בעולם השינה… אחרי הכול היינו בחנות שכזו לפני 10 שנים ודברים מאוד התפתחו מאז.

לבסוף קנינו מיטה מתכוונת משוכללת ונוחה. רק כאשר הגענו הביתה קלטתי שאשתי הצליחה בכול זאת להערים עליי (כמו תמיד, אני חייב להודות), אנחנו קיבלנו את המיטה החדשה שלנו… ובתי הקטנה ישנה עכשיו על המיטה הישנה שלנו – מיטה זוגית, כמובן!

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.