קבל עדכונים מMy Vacation

בשוק העולמי של מנועים של שערים חשמלייםקיימים לא מעט מותגים איטלקיים מה שהפך את איטליה לארץ הייצור המובילה למערכות הנעה לשערים חשמליים..

בשוק העולמי של מנועים לשערים חשמליים קיימים לא מעט מותגים איטלקיים מה שהפך את איטליה לארץ הייצור המובילה למערכות הנעה לשערים חשמליים.

בראש הפירמידה נמצאת חברת FAAC  העולמית המייצרת מנועים שעריםחשמליים החל משנת 1965.

החברה שזכתה בעשרות פרסים ידועה באיכות מוצריה, באמינותה ובמערך פיתוח ומחקר מהמובילים ביותר הקיימים בעולם.

חברת FAAC   האיטלקית מוכרת בכל בעולם, לרשות החברה מעל 100 נציגויות ברחבי העולם.  המותג הינו מותג המנועים המוכר ביותר בעולם ומהווה את הטופ בשוק מערכות ההנעה בעולם. מדובר במנועים עם שיא ההגנה והבטיחות. המנועים הם היחידים בשוק המצוידים בקלאצ פנימי הגורם לשער להיעצר בעת גילי גורם הפרעה כלשהו. המנועים עומדים בכל דרישות תו תקן הקיימות בשוק ומהווים את שיא הבטיחות וההגנה למשתמש.  המנועים ידועים כעמידים לשנים ואמינותם היא שם דבר בעולם מערכות ההנעה של שערים חשמליים.

כאשר רוכשים שער חשוב לוודא מהיכן נרכש המנוע. לא כל המנועים האיטלקיים הם כמו מנועי חברת FAAC. קיימות גם לא מעט חברות קטנות באיטליה הרוכבות על הגל של החברות הגדולות. לכן בבואך לבחון את יצרן מערכת ההנעה מומלץ להכנס לאתר החברות בחו”ל ולהתרשם מרמת הפריסה העולמית שלהם. ככל שחברה גדולה יותר, מוכרת בכמה שיותר שווקים, כך אפשר ללמוד על הצלחת מערכות ההנעה שלה והאם כדאי לרכוש ממנה מנוע לשער חשמלי.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.