קבל עדכונים מMy Vacation

צלצול בדלת, קריאת “מי שם?” נשמעת, מיד קול מאחורי הדלת עונה “משלוח פרחים”, הדלת נפתחת ושם עומד לו שליח המחזיק בידו זר פרחים ואולי גם איזה בלון או שוקולד, הוא נכנס הביתה או למשרד ומניח את הזר ליד המקבל או המקבלת וההתרגשות והחיוך, ניכרים. כן, לזר פרחים יש את היכולת לשמח כל אחד ואחת ומעבר לשמחה והריגוש, המקבל או המקבלת מבינים שאוהבים אותם, הם חשובים ונאהבים, וחשבו רק עליהם.

שוזרים באהבה

תחום משלוחי הפרחים הוא תחום משגשג וישנה תחרות רבה בו. נכון, הפרחים הם אותם פרחים בסופו של דבר אך אופן ההגשה, הנגישות, העלויות ושלל פרמטרים נוספים, יקבעו מאיזו חנות או אתר יוזמן הזר. חשיבות השירות גבוהה ואקוטית וזמני המשלוחים לא פחות. בין אם מזמינים פרחים תל אביב או פרחים פתח תקווה ואף פרחים מכל אזור ועיר בארץ, המזמין, שואף כי הפרחים יגיעו בדיוק ברגע המתאים וזה שיהפוך את זר הפרחים לבעל משמעות.

אירועים בהם ישלחו פרחים:

  • יום האהבה – זוגות רבים חוגגים יחד את היום האהבה ואין משלוח טוב יותר להביע את אהבתכם מאשר משלוח פרחים. ביום האהבה, מרבית חנויות הפרחים ואתרי הפרחים, יהיו עמוסים ולכן חשוב להזמין מראש.
  • חגים – אין כמו זר פרחים לרענן את הבית ולמלא את הבית באווירה חגיגית. הנחת זר פרחים על שולחן החג, תהפוך את השולחן למרהיב ונעים לשבת בו.
  • סתם כי אוהבים – כל זוג, בתחילת הקשר או במהלכו, רוצה להביע את אהבתו לצד השני. לא פעם, ישלח זר פרחים בתחילת הקשר אך שליחת פרחים במהלכו ולאחר שנים יחד, תרגש אף יותר. משלוח פרחים אומר למקבל או המקבלת: “אני אוהב אותך” וזה אחד הדברים החשובים ביותר, שכל בן או בת זוג צריכים להרגיש.
  • ימי הולדת – לא פעם נתקלים ומתחבטים בשאלה של מה לקנות למישהו ליום הולדת. ובכן, אחת המתנות היפות והמרגשות ביותר היא זר פרחים, שיגיע במשלוח מפתיע היישר לפתח בית החוגג או למשרד.
  • ימי נישואין – זוגות רבים חוגגים את ימי הנישואין ומדובר בחגיגה של ממש. אין זה משנה אם יוזמנו משלוחי פרחים תל אביב או משלוחי פרחים פתח תקווה, ציון יום הנישואין יהיה ייחודי ונעים תודות למשלוח המראה כמה אוהבים.
  • ימי שישי – לקראת השבת נעשות הכנות רבות, מרבית הבתים יעברו את הניקיון השבועי ביום שישי לקראת שבת המלכה. על מנת להשלים את הבית ולהעניק את האווירה הנעימה לשבת, ניתן לקשט את הבית בזר פרחים.
תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.