קבל עדכונים מMy Vacation

נשים גדולות? מזל טוב! אתן כבר לא בלתי נראות

תעשיית האופנה מאז ומתמיד היללה את הגוף הכחוש, שמצליח לגרום לכל בגד להתאים באופן מושלם. נשים גדולות יותר הרגישו מקופחות במשך שנים רבות. במשך תקופה ממושכת היה על נשים גדולות לחפש בנרות חנות שתציע קולקציה אופנתית של בגדים מידות גדולות הן ליומיום והן לאירועים חגיגיים יותר.

היום המצב הוא אחר: נשים גדולות יכולות להגיע לחנויות בעלות מבחר מרשים של בגדים מידות גדולות שנועד במיוחד עבורן . בשל ריבוי הסחורה שהוגבלה אך ורק למידות קטנות, התחזק בקרב נשים גדולות הרושם המוטעה שהן לא מסוגלות להיראות יפות ומושכות. ואולם, נשים גדולות   נחשבות היום לקהל לקוחות מבוקש שעל כיסו מתחרות חנויות האופנה. מעצבים רבים כבר לא מתעלמים מקיומן של נשים גדולות וישנם אף כאלה שמתמחים בעיצוב בגדים מידות גדולות על פי צרכיהן של נשים גדולות והופכים את חוויית הקניה למהנה, כשסוף סוף הדמות שנשקפת בראי היא אישה עדכנית וסקסית עם חיוך על השפתים.

בגדי נשים  מידות גדולות – איך תבחרי בגד שיחמיא לגופך?

בגדים מידות גדולות כבר לא מונחים בפינה חשוכה ודלה בחנות בגדים. כיום כאשר אישה גדולה מחפשת בגדים מידות גדולות יש בפניה היצע הרבה יותר רחב. יש חנויות ואף רשתות שכל יעודן הוא בגדי נשים מידות גדולות. כמו כן רשתות אחרות מציעות מחלקות בגדי נשים מידות גדולות בנוסף למחלקות האחרות.

אילו סגנונות ניתן למצוא במחלקת בגדי נשים מידות גדולות?

כל אישה צריכה להכיר את גופה ולהבין אילו בגדים מתאימים יותר לגיזרתה. מעצבי אופנה המעצבים בגדי נשים מידות גדולות בדרך כלל נמנעים מבגדים שופעי קפלים ושכבות שלעולם לא יחמיאו לגופן של נשים גדולות ורוב הפעמים רק יגרמו להן להראות הרבה יותר מלאות ממה שהן במציאות. ולסיכום, בגדים משוחררים מדי אינם צריכים להיות חלק מקולקציית בגדי נשים מידות גדולות.

כדאי להזהיר בשלב זה גם מבחירת בגדים מידות גדולות שהינם הדוקים מדי לגוף: נשות מכירות ממולחות, ולא רק במחלקות בגדי נשים מידות גדולות, אלא בכל הסוגים והמינים, יודעות לשכנע אותנו לקנות בגדים מידות גדולות שדווקא מבליטים את מה שהיינו רוצות להסתיר. כדאי להתחסן מפניהן מוקדם ככל האפשר ולהימנע מרכישת בגדי נשים מידות גדולות שרק מדגישים את הקימורים שלכן. במקום בגדים צמודים, עיברו לבגדים שעשויים מבדים נמתחים, שמטבעם גם נוחים יותר ומשווים לגוף מראה חטוב יותר. אם אתן קונות שמלה או חצאית ממחלקת בגדי נשים מידות גדולות, הימנעו מפריטים שמסתיימים מעל הברך או מתחת לקרסולים. אם תבחרו נכונה, תיראו רזות, גבוהות וקורנות יותר.

בגדי ילדים- בשנים האחרונות בגדי ילדים הם אופנה לכל דבר

בדומה לאופנת בגדים מידות גדולות, גם בגדי ילדים הופכים לאופנתיים, צבעוניים ויצירתיים יותר. פריטים שעד כה ראינו רק בקטלוג המבוגרים הרגיל, דוגמת מגפי עור מאובזמים או סוודרים איכותיים, מופיעים גם בקטלוג בגדי ילדים, שממזמן לא מסתפקים בטריינינג וחולצה פשוטים ומודעים הרבה יותר להופעתם החיצונית. למרות שיש חנויות שעוד גובות מחירים מופקעים עבור בגדי ילדים, ניתן למצוא בגדי ילדים איכותיים במחירים סבירים. תוכלו למצוא בגדי ילדים אופנתיים הן בקניונים והן באינטרנט, השופע חנויות וירטואליות שפעמים רבות מציעות בגדי ילדים במחירים מוזלים יותר. ההיצע בתחום בגדי ילדים כיום הוא גדול ומפתה יותר מאי פעם.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.