קבל עדכונים מMy Vacation

עורך דין נזיקין הוא האיש הראשון שאליו נכון לפנות לאחר קבלת טיפול רפואי. לדחיפות הפנייה אליו עשויה להיות משמעות חשובה, לא אחת קריטית, לאפשרות למצות את הזכויות העשויות להגיע לכם לאחר תאונה או חבלה.
ניהול תביעה בגין נזק מחייב ידע ומקצועיות גם בשל מגוון הסיבות שהנזק עלול להיגרם בעטיה של אחת מהן, גם הקושי בהשגת הניירת הנדרשת לתמוך בהגשת התביעה, גם בהכרח להשיג חוות דעת מקצועיות שתומכות בתביעה ועוד.

שיקול דעת מקצועי.

עורך דין נזיקין עשוי להיות האיש אשר שיקול דעתו יסייע לנפגע, אשר לאחר תאונה או חבלה ודאי מצוי במצב קשה וייתכן כי הוא לא פנוי לנהל את התביעה במקביל לטיפול הרפואי. חשיבות הפנייה אל עורך דין נזיקין נובעת גם מהיבטים נוספים של הנזק: אפשרות להסתייע בו לצורך הגשת תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי ו/או נגד חברת ביטוח, אם וכאשר הניזוק מבוטח בה
עורך דין נזיקין יקצר, יפשט וייעל את התהליך הכרוך בהגשת התביעה. הוא יסייע באיתור העובדות והראיות, יזמן עדים העשויים לתמוך בלגיטימיות של התביעה ולבסס את הטיעון שייטען במסגרתה ולהגיש אותה באופן שיגביר את הסיכוי לזכות בה.

עורכי דין המתמחים בנושא עשויים להציע לכם מתכונות שונות של התקשרות חוזית, אבל בדרך כלל בתחום הנזיקין רבים מעורכי הדין גובים את שכר טרחתם באחוזים מסכום הזכייה ורק במקרה של זכייה. עם זאת – ייתכנו פערים בשיעור שכר הטרחה במקרים שונים על פי מורכבותם.

רשלנות רפואית בהריון – בלתי נסלחת.
אחד התחומים הכאובים והטראגיים בענף הנזיקין הינו רשלנות רפואית בהריון. לא אחת יש צורך באיש מקצוע מנוסה ביותר בתחום רשלנות רפואית בכלל וברשלנות רפואית בהיריון בפרט. עורך דין הבקיא בתחום יוכל לסייע לכם להשיג את הניירת הנדרשת, לקבל חוות דעת מקצועית, לזמן עדים רלוונטיים ולנהל את התביעה באופן שיגביר את סיכויכם לזכות בתביעה. רשלנות רפואית עורכי דין מחייבת מיומנות מקצועית והבנת מורכבותה של המערכת, לרבות היכרות עם הדרכים השונות העשויות להינקט על ידי המערכת הרפואית ל’כיסוי תחת’ ולהתנערותה מאחריות למקרה של רשלנות רפואית בהריון.

קשה להפריז בתיאור הצער, הכאב ועגמת הנפש העלולים להיגרם לזוג אשר בשל רשלנות רפואית בהריון לא אובחן מום בעובר, אשר אילו ידע הזוג את קיומו ייתכן שהיה מבצע הפלה ומונע מרצון ומדעת את לידת התינוק. רשלנות רפואית עורכי דין היא תחום המחייב מיומנות ובקיאות בנבכיהן של המערכות. כאשר אתם עורכים סקר שוק ומחפשים עורך דין מנוסה ומקצועי, זכותכם לבקש המלצות על אודותיו ולשאול כל שאלה שעולה על דעתכם.
אם וכאשר נפגעתם מכל סיבה שהיא ונגרם לכם נזק, קחו בחשבון שעורך הדין עשוי להידרש להוכיח לא רק קיומו של נזק מוחשי, גלוי, אלא גם נזק סמוי, לרבות השלכת הנזק על עתידכם הן מבחינת אובדן כושר עבודה וצמצום בהכנסה עתידית. אשר על כן יש חשיבות למצוא עורך דין נזיקין מנוסה ומיומן.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.