קבל עדכונים מMy Vacation

חברת רב בריח  משיקה מערכת נעילה חכמה, צילינדר לדלת מוגן פטנט LOXCIS הכולל מנעול ומפתח מיוחד. המנעול בעל ID מכני, עם מבנה פינים חכם הכולל “פינים צפים”, היוצרים כ- 1.8 מיליון קומבינציות מול 168 אלף קומבינציות בצילינדרים קיימים. הצילינדר לא ניתן לשכפול ללא כרטיס שכפול וניתן להתקנה בקלות בכל דלת בה רוצים להחליף מנעול.


רב בריח מציגה עינית דיגיטלית לדלת, פתרון חדשני עבור צרכנים המתקשים לראות דרך עינית ובמיוחד עבור ילדים המתקשים להגיע אליה. העינית שמשנה את חווית הכנסת האורחים. אחת מבעיות האבטחה המרכזיות הקשורות לדלת הכניסה, היא זיהוי האדם שנמצא מאחורי הדלת. חלקינו, לא תמיד יכולים לראות היטב  דרך העינית המסורתית, בייחוד כשמדובר בילדים המתקשים להגיע אל העינית ולראות דרכה. חברת הדלתות רב בריח גאה להציג עינית דיגיטלית לדלת להגברת תחושת הביטחון, אשר מביאה את המסך והמצלמה, המצויים בחלק מהאינטרקומים, לדלת הדירה הפרטית שלנו.  העינית הדיגיטלית מחליפה את העינית בצלמה המגיעה באיכות של 1 . 3 מגה פיקסל ומסך בגודל 2. 5 אינץ’ צבעוני. בתוך המסך יושבת גם המצלמה המאפשרת באמצעות לחיצה כפולה על כפתור המסך לקבל זום נוסף להגדלת התמונה. המוצר עובד על 2 בטריות AA המצויות בכל בית, שאמורות להספיק לכ- 1500 צפיות. המוצר מתאים גם לשומרי שבת – ניתן להוציא את המסך ולהמשיך לבדוק מי מגיע אלינו באמצעות העינית הרגילה.

רב בריח משיקה מערכת נעילה ביומטרית לכניסה לבית, החלפת מנעול למנעול הביומטרי החדש, מציע אקסטרה הגנה: מנגנון הפתיחה/נעילה פועל על הדלת כולה, ולא רק על לשונית המפתח. חברת הדלתות רב בריח משיקה מערכת מעילה בעלת צילינדר לדלת ממנוע DESI הנפתח באמצעות רכיב ביומטרי. מדובר במערכת חכמה המעניקה ביטחון והגנה ונוחה לשימוש הצרכן. זה מוצר דגל המציג חדשנות בתחום ההגנה והביטחון לבית. הצילינדר לדלת של מערכת הנעילה הביומטרית מכיל מנוע בעל אנרגיה פנימית, ללא חיבור לחשמל חיצוני. לצילנדר הדלת מפתח חירום מכאני מוגן בפטנט לפתיחה מכאנית, אשר גורם לדלת להינעל מעצמה. הצילינדר אוגר מאגר ביומטרי של עד 100 משתמשים מורשי כניסה.  החדשנות: רמת הביטחון גבוהה יותר מאחר והמנגנון הפתיחה/נעילה עובד על הדלת כולה ולא רק על לשונית המפתח. ניתן להרכיבו על כל דלת קיימת, כל שניתן לשדרג באמצעותו את מיגון המתחם, חלקו המכאני של הצילינדר הינו LOXCIS (מנעול חדש מוגן פטנט של רב בריח בעל מספר קומבינציות עצום). את הצילינדר הביומטרי החדש של דלתות רב בריח ניתן להתקין בקלות בכל דלת, פשוטה ומורכבת. הוא מהווה את המילה האחרונה בתחום ההגנה לבית, למתחם ורכוש.

חברת רב בריח, המייצרת דלתות בטחון מעוצבות מצטרפת למגמה העולמית של שמירה על הסביבה. היא החלה לייצר דלתות בטחון שעשויות מחומרים מתכלים שאפשר למחזר ומחומרים בעלי יכולות בידוד תרמיות גבוהות, המפחיתים את צריכת האנרגיה לחימום הבית ולקירורו. דלתות הביטחון נצבעות באבקה בתהליך אלקטרו- סטטי, המונע את זיהום הביוב ומקורות המים.

*איןלראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי .

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.