קבל עדכונים מMy Vacation

קורס צילום מאפשר לכם לרכוש באופן מסודר, מובנה ושיטתי, את יסודות הצילום. בקורס תרכשו גם ידע עיוני מקיף, טכניקות צילום, ידע בהפעלת ציוד מתקדם ואופקים רבים ורחבים. לאחר רכישת היסודות אפשר להיפתח ואף להתמחות בענפים השונים של הצילום: טבע, עיתונות, אופנה, אירועים, צילום אמנותי, צילום דיגיטאלי ועוד.

מוסדות לימוד שונים מציעים קורס צילום, כאשר קורס צילום למתחילים מיועד לאנשים שאין להם כל ידע בתחום ומבקשים להתוודע אליו בראשונה. קורס צילום מאפשר לכם להביא לידי ביטוי את החותם האישי שלכם, את זווית הראייה הייחודית, את הפרשנות שאתם מעניקים למושאי הצילום. סדנאות צילום מהוות מעבדה להצגת עבודות, לקבלת משוב ומאפשרות להשתפר ולהשתדרג מעצם החשיפה לעבודותיהם של אנשים אחרים.

צילום הוא שפה

צילום הוא שפה שניתן ללמוד את יסודותיה באופן מובנה ומסודר. קורס צילום למתחילים מציע לכם מסגרת נאותה לכך. אין כל תנאי סף נדרשים – מומלץ ביותר – אהבה, רצון, נכונות להשקיע, פתיחות, ובעיקר הכרה בכך שאתם עתידים ללמוד תחום מאתגר ואטרקטיבי, אשר יש בו מרחב עשיר להבעה אישית וגם אפשרויות תעסוקה בלתי מבוטלות.
סדנאות צילום ייעודיות, כגון סדנת צילום אופנה, מאפשרת ללמוד את כל ההיבטים הקשורים בתחום ובהם: תכנון צילום, סטיילינג, איפור, תאורה, טכניקות צילום בסטודיו ומחוץ לו ועוד.
קורס צילום הוא הצעד הראשון הן של חובבים והן של מי שמייעדים עצמם לעסוק בצילום באופן מקצועי. עבור מי שרוצים להפוך את הצילום למקצוע – צילום אינו רק טכניקות ומיומנויות טכניות, אף שאלה הכרחיות לצילום איכותי, אלא גיבוש תפיסת עולם חזותית, גיבוש ועיצוב קו אישי, שיש בו אמירה, מסר, ובעיקר חותם אישי מובהק וייחודי.

מצלמה ומלואה

הצילום מאפשר ללכוד רגע בחיים ולהקפיאו, להנציחו. לספר סיפור ללא מילים. לא אחת צילום מייתר צורך במילים בשל עצמת ההבעה בו וביכולת של הצילום לספק לנו מידע רב-שכבתי שאפילו מילים אינן מסוגלות לחשוף.
קורס צילום למתחילים מאפשר היכרות עם המצלמה, להתוודע אל יסודות הצילום, מושגי יסוד, צילום בשחר לבן ובצבע, אפקטים שונים, זווית, צילום פנים וחוץ, יצירתיות בצילום, ביקורת, תוכנות עזר ועוד. חשוב לברר האם יידרש מכם להביא ציוד מהבית או האם מוסד הלימודים מספק את הציוד והעזרים השונים הנדרשים במהלך הקורס.
סדנאות צילום מאפשרות ללמוד את מלאכת העריכה והפיתוח. הסדנאות מהוות גם קבוצת תמיכה שבה זוכים לשיעורי העשרה והעצמה מעצם המפגש עם עמיתים ללימודים. שם תרגישו את החוויה של שחשים שותפים ליצירה.
מוסדות רבים מציעים מגוון קורסי צילום ברמות שונות. אגב, מי שרוצים לחפש קיצורי דרך ולוותר על קורס צילום עלולים להיווכח בהמשך דרכם בחסרונם של יסודות שהיו אמורים להירכש בקורס שעליו ויתרו בשעתו.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.