קבל עדכונים מMy Vacation

בשנים האחרונות קידום אתרים הפך למקצוע מבוקש ויש לכך סיבה. האינטרנט בעשור האחרון חולל מהפכה גלובלית בעולם הצרכנות והמידע. מסיבה זאת רבים מבקשים ליצור לעצמם נוכחות פעילה באינטרנט שתגיע ללקוחות מהארץ או מכל רחבי העולם.

עסק באינטרנט לא מסתכם בהקמת אתר אינטרנט. לאתר אינטרנט אין הרבה משמעות בלי תנועה ערה של גולשים. הכרה זאת מובילה לתהליך של שיווק באינטרנט. שיווק באינטרנט כולל לרוב קידום אתרים אורגני ופרסום ממומן כאשר חלק גדול מפרסום ממומן באינטרנט מוקדש לערוצי פרסום בגוגל.

מה התפקיד של קידום אתרים בתהליך שיווק באינטרנט ?

מיליוני אנשים פונים למנועי החיפוש כדי לחפש אינסטלטור, עורך דין, מידע על מוסד לימודים או משכנתא. כל החיפושים אחר מוצרים ושירותים מיתרגמים לכסף. עסקים שמצליחים להתמקם במקומות הראשונים במנועי החיפוש ובראשם גוגל זוכים למרב הכניסות והרווחים. קידום אתרים אורגני ולאחרונה גם פרסום בגוגל תופסים מקום מרכזי בכל התהליך של שיווק באינטרנט. הצלחתם להגיע למקומות ראשונים במילות חיפוש תחרותיות ? יש סיכוי טוב לעשות מזה כסף.

קידום אתרים אורגני שואף לקדם מילים בתוצאות הרגילות של מנועי החיפוש  בעוד שבקידום ממומן משלמים כסף בכל פעם שמקליקים על התוצאה המופיעה בחיפוש כדי להשיג כניסות לאתר. פרסום בגוגל המכונה אדוורדס הוא הערוץ הפופולארי של לקידום ממומן.

מהו תפקיד החלפת קישורים בתהליך קידום אתרים אורגני?

כל אחד העוסק בתחום קידום אתרים או שיווק באינטרנט יכול לספר לכם כי החלפת קישורים כי עניין בסיסי בקידום אתר. החלפת קישורים נותנת לאתר קישורים נכנסים – ככל שיש יותר מהם מנועי החיפוש נותנים לאתר קרדיט ויש סיכוי רב יותר לשיפור בתוצאות החיפוש.

מה זה אומר החלפת קישורים? בעלי אתרים מבצעים החלפת קישורים על ידי מתן קישור מאתר שלהם לאתר אחר, בתמורה הם מקבלים קישור לאתר שלהם. האם כל החלפת קישורים עוזרת בתהליך קידום אתרים אורגני? התשובה היא לא וגם לא במידה שווה. צריך להכיר את הכללים העומדים מאחורי החלפת קישורים מוצלחת. כיצד מתבצעת החלפת קישורים נכונה?

כדאי לבצע החלפת קישורים שאינה מאתר אחד ובחזרה אלא דרך שיתופי פעולה של החלפת קישורים לא דו-כיווניים בין כמה אתרים. מומלץ גם לבצע החלפת קישורים עם אתר בתחום רלבנטי ועם אתר שיש לו דירוג גבוה בגוגל. כמו כן, החלפת קישורים פחות מומלצת מעמוד המכיל קישורים יוצאים רבים.  כעת אתם מבינים מדוע קידום אתרים הוא מקצוע?

פרסום בגוגל – שיווק באינטרנט יכול להיות מהיום למחר

שיווק באינטרנט יכול להיעשות גם בטווח המיידי על ידי פרסום בגוגל למשל. פרסום בגוגל אינו מחליף קידום אתרים אלא משלים אותו. בישראל גוגל הוא מנוע החיפוש הראשון כמעט ללא תחרות ועל כן פרסום בגוגל נחשב ליעיל במיוחד.
כיום כמעט כל שיווק באינטרנט כולל פרסום בגוגל. פרסום בגוגל הוא ערוץ שיווק באינטרנט  בו המפרסם משלם פר הקלקה על מודעות המתפרסמות בתוצאות החיפוש. פרסום בגוגל חושף את האתר לקהלי שוק ממוקדים ונעשה תוך שליטה מלאה על התקציב: ניתן להשהות את הקמפיין, לנהל מספר קמפיינים במקביל ועוד. בעזרת ניהול קמפיין נכון המפקח על תקציב פרסום בגוגל יכול להתגלות כרווחי עבור עסקים בתחומים רבים.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.