קבל עדכונים מMy Vacation

רפואה אלטרנטיבית הינה רפואה אשר משתייכת ברובה לרפואת המזרח.
רפואת המזרח מאמינה כי גוף ונפש הם אחד וכל אימת שאנו מפרים את האיזון הטבעי של הגוף שלנו, אנו חווים חסימות בתעלות האנרגיה. חסימות אלו מביאות למחלות וכאבי גוף שונים, כמו למשל כאבים בכתף, כאבי גיד אכילס, בעיות ברכיים ועוד.
בשנים האחרונות גם ישראל נכנסה לרשימה הארוכה של מדינות אשר אימצו את רפואה אלטרנטיבית כרפואה משלימה לרפואה הקונבנציונלית המערבית.

פתרון בעיות גיד אכילס

גיד אכילס ידוע כאחד הגידים החזקים בגוף. למרות עובדה זו ניתן לשמוע פעמים רבות על אנשים, בעיקר ספורטאים שסובלים מדלקת גיד אכילס. דבר זה נובע מכך שבעת הריצה או ההליכה המהירה, השרירים של הגיד חווים עומס של גופנו בכיוון רוחבי ולא לאורך הגוף. במצבים אלו פעמים רבות הגיד חווה מצב שאיתו הוא לא מסוגל להתמודד ונוצרת דלקת.
רבים מהאנשים אשר סובלים מדלקת גיד אכילס הם אלו שמבנה כף הרגל שלהם הוא בצורת קשת גבוהה מאוד או נמוכה, יש להם שליטה לקויה של השרירים של האגן בגופם, או שהם מבצעים פעולה פיזית של ריצה על הצד או משתמשים בנעליים אשר אינן מתאימות להם.
כל אלו יוצרים כאבים המגבילים את אותם אנשים במהירות ההליכה והריצה שלהם. אם הם לא יטפלו בבעיה, היא יכולה להפוך לדלקת גיד אכילס כרונית. רפואה אלטרנטיבית מציעה לכם מגוון טיפולים שמטרתם להפוך את האזור לגמיש ומשוחרר יותר. (על ידי דיקור יפני, דיקור סיני, טווינה).

פתרון בעיות ברכיים

בעיות ברכיים הן דבר מוכר לאנשים רבים. הסיבה לכך היא שהמפרקים של הברכיים הם מהמפרקים הרגישים ביותר בגוף האדם. פעמים רבות בעיות ברכיים נובעות מכך שהמפרקים אינם יכולים לעמוד בעומס משקל וחווים שחיקת יתר בגלל ריבוי תנועות חוזרות.
רפואה אלטרנטיבית יכולה לעזור לכם במגוון טיפולי מניעה וטיפול בתחום בעיות ברכיים, על ידי שיטות טיפול של רפואה סינית- דיקור סיני ועוד. רפואה אלטרנטיבית מיועדות לכל קהלי היעד בטווחי גילאים שונים.
כמו כן, קחו לתשומת לבכם כי אם תחזקו את השרירים שלכם, תבצעו חימום והרפיה לפני ואחרי הפעילות הספורטיבית שלכם ותשתמשו בנעליים המתאימות, תמנעו נזקים בעתיד שיגרמו גם לבעיות, כמו למשל בעיות ברכיים.

פתרון כאבים בכתף

כאבים בכתף גורמים לאי נוחות ואף להשבתת סדר היום שאותו ייעדתם לעצמכם. לכן, אנשים רבים מחפשים פתרון ומניעת מצבים של כאבים בכתף.
בעשור האחרון, אנשים רבים מעוניינים להכניס כמות מינימאלית של תרופות לשיכוך כאבים ואנטיביוטיקה לגופם ולכן רפואה אלטרנטיבית תפסה מעמד חזק ביותר. פתרון אלטרנטיבי נתן את אותותיו גם בנוגע לכל הקשור בפתרון כאבים בכתף.
כאבים בכתף יכולים להיווצר עקב בעיה בצוואר, מתיחה של השרירים בכתף ודלקת או קרע של הגידים באזור.
רפואה אלטרנטיבית מציעה מגוון פתרונות בדמוי טיפולי רפלקסולוגיה, דיקור סיני ודיקור יפני.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.