קבל עדכונים מMy Vacation

אומרים שלכל סיר יש מכסה. זה באמת נשמע הגיוני. לעיתים לוקח זמן למצוא אותו בארון, לעיתים אין פנאי. קצב החיים המהיר שלנו אינו מותיר לנו לשבת רגל על רגל, באף תחום. העניין הוא שהלב זקוק לתשומת לב. חברת  JDATEשמה לעצמה כמטרה לתת מענה לכל גבר ולכל אישה. היכרויות יכולות להיות עבור כל מטרה: חברויות לתחומי עניין משותפים, עשייה בתחומים שונים, לאו דווקא על המישור הרומנטי. כיום קיימים מגוון של אתרי הכרויות אשר מעניקים מענה לא ברק בתחום ה- שידוכים  אלא גם עבור פיתוח חיי חברה עשירים יותר.

פרופיל מחפש פרופיל

תחת הכותרת של כל תמונה באתר הכרויות כגון של חברת  JDATEניתן למצוא אלפי אנשים מעניינים. חלקם מחפשים זוגיות חילונית, חלקם מחפשים היכרויות לדתיים. על ידי הפרופיל הפרטי של כל גבר או אישה ניתן לקבל מידע רחב לגבי האישיות שלהם, לגבי התחביבים שלהם, מטרותיהם בחיים, מצבם האישי, גילם ומה הם בעצם מחפשים, אם היכרויות לדתיים, היכרויות למטרות חברתיות, או שידוכים לכל החיים.

עד כמה אדם רציני לגבי מסע החיפוש שלו? עד כמה הוא באמת מכוונן על כך? רצינות החיפוש שלו תוכל להביא אותו למקום הנחשף. היכרויות הוא עניין לרציניים, מי שמחפש אחר העזר כנגדו, ידוע כי לא מדובר על משימה קלה. חברת  JDATEעושה כל שביכולתה, בדיוק כמו שאר החברות להיכרויות. כולן מציאות היכרויות לדתיים, היכרויות לחילונים. השמחה היא גדולה כאשר שידוכים מצליחים. כל חברה להיכרויות מציעה מגוון של סולמות שבעזרתן יכול אדם לחפש את המכסה המתאים לו.

היכרויות לדתיים ולחילוניים על פי מדדים שונים

חברת  JDATEואתרי ההיכרויות הנוספים מקלים על כל אדם המחפש את האחד המיוחד שלו על ידי פילוח של כל הנוכחים הרשומים באתר או בחברה. על פי הנתונים שמשאירים הגבר או האישה באתר, יכולה החברה לבצע חיפוש מהיר ואוטומטי. החיפוש משלב את כל הנתונים אשר אותו אדם, המעוניין במערכת יחסים, שידוכים, משאיר בדף המידע שלו, כלומר בפרופיל שלו. ההתאמה מתבצעת על ידי מציאת קווי דמיון ותחומים משותפים של שני האנשים, וכן נוגעת בהעדפות האישיות של כל אחד ואחת. כך ניתן לקצר את טווח החיפוש.

כמובן שזוהי בחירה שאין עליה את חובת הביצוע. כל אחד רשאי לחפש בכל מאגר הנתונים הקיים, הפילוח יכול להקל על מי שאין לו פנאי, מי שקשה לו לעבור על פני כל המנויים באתר או העושים שימוש בחברה ועל ידי כך להעלות את הסיכוי למציאת בן או בת זוג. אתר ישראלי עונה על הצורך למצוא את החלק השני, את המשלים הנדרש, את מי אשר הלב יבחר מתוך מאגר ישראלי יהודי. כך יכול כל גולש לשמור, על ההוויה היהודית, במידה והוא מעוניין בה או בהוויה החילונית הארץ ישראלית.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.