קבל עדכונים מMy Vacation

נפגעי עבודה רבים אינם מודעים לזכויותיהם. למעשה, המונח נפגעי עבודה, דורש היכרות עם החוק בכדי להבדיל נפגעי עבודה מנפגעים אשר אינם מוגדרים נפגעי עבודה, שכן הגדרות אלו מגובות בהישגים תנאים והגבלות כפי שמכתיב אותם החוק. מכאן, רצוי ומומלץ לפנות אל עורכי דין תאונות עבודה אם וכאשר הנכם חשים כי הנזקים אשר נגרנו לכם, במהלך העבודה, בדרככם אל העבודה או בדרככם בחזרה אל ביתכם מהעבודה, הם נזקים אשר יזכו אתכם בפיצוי הולם על ידי הגורמים השונים, במסגרת הפיצויים המגיעים בחוק אל נפגעי העבודה.

פנייה אל עורכי דין תאונות עבודה תתחיל בפגישת ייעוץ, אשר תאבחן את המקרה שלכם, ותגדיר את מיקומכם ביחס לחוק. כדאי לזכור, כי עורכי דין תאונות עבודה ידעו להבדיל בין מקרים של מחלות עבודה, תאונות עבודה או תאונות אשר אינן קשורות למקום העבודה, כך יוכל למעשה עורכי דין תאונות עבודה להכווין אתכם הלאה אל המשך התהליך בהגשת התביעה לפיצוי אל הגורמים המתאימים, או כלפי חברת הביטוח של המעסיק.

תאונת דרכים כתאונות עבודה

אחד הנושאים הבעייתיים ביותר, להם מרבית השכירים אינם מודעים במקרים של תאונות עבודה, הוא נושא תאונת דרכים. ככלל, תאונת דרכים אשר חלה במהלך נסיעתכם אל מקום העבודה, או תאונת דרכים אשר חלה בדרככם חזרה ממקום עבודתכם אל ביתכם, נחשבת כתאונת עבודה, ומזכה אתכם לפיצוי המוגדר בחוק בהתאם לאופי הפגיעה. כדאי לזכור נושא זה כאשר הנכם פונים אל הערכאות המשפטיות או בתביעה אל חברות הביטוח כאשר נפגעתם במקרה של תאונת דרכים בדרככם אל מקום העבודה או בחזרה ממקום עבודתכם אל ביתכם, ולהיוועץ בשרותיו של עורכי דין תאונות עבודה בכדי לבחון את המקרה, ולהפנות את התביעה אל הגורמים הנכונים ולזכות בפיצוי המלא וההולם המגיע לכם על פי החוק.

נושא חשוב נוסף עליו יש לתת את הדעת במקרה של תאונות דרכים, הוא נושא הפנייה אל בתי החולים לאחר התאונה. גם אם אינכם חשים במכה או בפגיעה כתוצאה מהתאונה, חשוב לפנות אל חדר המיון או אל שרותי הרפואה הפרטית בכדי לקבל חוות דעת על הנזק אשר נגרם לכם. אבחון שגוי לאחר תאונות דרכים ייחשב רשלנות, וניתן יהיה להפנות תביעות רשלנות רפואית במקרה זה כלפי המוסד הרפואי המטפל. גם כאשר אנו מפנים תביעות רשלנות רפואית במקרים מסוג זה, כדאי להיוועץ בעורך דין המתמחה בהגשת תביעות רשלנות רפואית, בכדי שזה יוכל לקבוע אם אכן הייתה רשלנות רפואית באבחון השגוי של הפגיעה כתוצאה מהתאונה, ואם קיימת אכן עילה לתביעה כלפי המוסד המטפל.

לסיכום, נושא תאונות עבודה הוא נושא מורכב, וכדאי לפנות אל עורכי דין מקצועיים ומומחים בתחום בכדי לקבל חוות דעת כאשר הנכם חשים כי הפגיעה מוכללת בתחום תאונות העבודה. תמצאו, כי במקרים רבים תיכלל הפגיעה בהגדרה זו, גם כאשר התאונה לא קרתה במקום העבודה עצמו.

אין לראות במאמר זה ייעוץ משפטי מסוג כלשהוא.

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.