קבל עדכונים מMy Vacation
יונ
17
מאת admin

תענוג לחייך!

רפואת שיניים אסתטית הולידה ז’אנר חדש של טכניקות וטיפולים הכוללים כתרי זירקוניה נטולי מתכת, הלבנת שיניים נקודתית וציפויים ייחודיים לקבלת מראה טבעי ומרהיב. טיפולים אלו ונוספים מבוצעים על ידי צוות מקצועי ההופך את מלאכת השיקום והשחזור למהירה, נטולת כאב ובעלת תוצאות המתחקות אחר החיוכים היפים ביותר בשדרה ההוליוודית.

כתר ללא מתכת?

עד הופעתם של כתרי זירקוניה , פנים הכתר והבסיס עליו מורכב היו עשויים מתכת כאשר המעטה החיצוני של הכתר היה ציפוי חרסינה. מיטב השכלולים בענף רפואת שיניים אסתטית מוציאים את פס המתכת הזולה אל מחוץ לפה, יחד עם תופעות הלוואי הנלוות עמו. אלו כוללות תופעות כמו דלקות, נסיגת חניכיים ואף ריקבון בשורשי שיניים חשופים.
במקום המתכת נכנסו לתמונה כתרים שבסיסם דמוי יהלום, או במילים אחרות, כתרי זירקוניה. המראה המתקבל הינו טבעי בשל אופן מעבר האור דרך הכתר. קיימת הקפדה יתירה על הרכב המבנה כולו כדי להמנע מתופעות הלוואי שהוזכרו קודם לכן. משמע, בתום טיפול השורש, על המבנה המולבש להיות עשוי מקומפוזיט או זירקוניה בעצמו.

יתרונות מובהקים

מעבר למניעת הצטברותה של אבנית או דלקות, והמראה הטבעי שמתקבל, כתרי זירקוניה עמידים במיוחד. למרות עלותם הגבוהה בעבור טכניקת היצירה וחומרי הגלם, מדובר בכתרים נטולי מתכת שמשום כך אינם יכולים להחליד ולצבוע את החניכיים. כמו כן, אופן העיצוב בחומר בעל קשיחות עצומה הופכת את אותם כתרי זירקוניה  למלאכת אמנות של ממש. גם לאחר ביצוע השתלות עדיין ניתן לבצע מבנים וכתרים מזירקוניה. הודות לטכנאי שיניים ורופאים מומחים המיומנים בטכניקה הייחודית ניתן להתחדש בקו חיוך חדש ומהמם הפותר את הבעייתיות לבעלי החניכיים הרגישות ביותר.
מלבינים את הבעיה
הלבנת שיניים מתאפשרת במספר אופנים. טיפול ביתי באמצעות תבנית אישית מסליקון ( סד ) בתוכה מורחים חומר הלבנה ומניחים בפנים הפה לפחות פעם אחת ביום- בוקר או ערב. בערכת ההלבנה מצויים מזרקים עם ג’ל פעיל אותו מורחים על הסד המונח על השיניים מדי יום במשך שעה, לאורך שבועיים. שיטה אמנם יקרה אך ריכוז החומר מאפשר שליטה במידת ההלבנה. הלבנה מתאפשרת באמצעות מדבקות דמויות פלסטרים שקופים ובאמצעות לקות. חומרי ההלבנה המצויים במוצרים אלו הינם בריכוז יחסית נמוך ומשמשים לשימור הלבנת שיניים מקצועית שכבר בוצעה, ופחות אפקטיביים כ”מלבין” עיקרי. מוצרים אלו פחות בטוחים מפני הדלפת החומר הפעיל אל חניכיים רגישות.
בעידן בעל רפואת שיניים אסתטית איכותית, אין מקום לטעויות הלבנה. לכן, נכנסת לתמונה הלבנת שיניים מקצועית המתבצעת בטכנולוגיית LED ( אור מקוטב) או לייזר. על החניכיים נמרחת שכבת הגנה למניעת דליפת החומר הפעיל אל החניכיים. החומר הפעיל מונח על גבי השיניים ובעזרת מנורת ה-LED או הלייזר המוקרנת עליו, החומר נכנס לכלל פעולה. התוצאות מיידיות וניתן לבצע הלבנה ספציפית לשיניים מסויימות ולא בהכרח לכלל הפה.

*אין לראות במאמר זה המלצה או מידע מקצועי

תגיות:

אפשרות התגובות נחסמה.